بهترین نرم‌افزارهای سیستم‌های عمومی‌ایران

بهترین نرم‌افزارهای سیستم‌های عمومی‌ایران:

نرم‌افزار‌های سیستم‌های عمومی‌می‌توانند عملیات‌ها و فرآیندها در بخش‌های مختلف سازمان نظیر مالی،اداری، فنی، پشتیبانی و …پوشش دهند.این سازمان‌ها شامل نهادهای عمومی، دستگاه‌های دولتی، مراکز آموزشی، شرکت‌های صنعتی و … می‌شوند.این راهکار‌ها شامل موارد متعددی هستند.در لیست بهترین نرم‌افزارهای سیستم‌های عمومی‌ایران، برخلاف سایر لیست‌های مطرح شده، ابتدا زیرسیستم‌های موجود در این نرم‌افزار را مطرح کرده و سپس شرکت‌هایی که این راهکار را ارائه می‌دهند، به شما معرفی می‌کنیم.

برای آشنایی بیشتر با امکانات موجود در نرم افزارهای سیستم های عمومی، می توانید پست “امکانات سیستم های عمومی” را در همین سایت مطالعه کنید.

 

حمل و نقل سازمانی:

این زیرسیستم عملیات‌های مرتبط با جابه جایی پرسنل و خودروهای مورد استفاده را مدیریت می‌کند.در زیر شرکت‌هایی که نرم‌افزار مدیریت حمل و نقل سازمانی ارائه می‌کنند، نام برده می‌شوند:

 • تاران : سیستمی‌جامع و قدرتمند که کلیه موارد مورد نیاز جهت ترابری و جابه جایی کارکنان را پوشش می‌دهد.
 • پشگامان آسیا: نرم‌افزاری تخصصی در همه زمینه‌های مدیریت ناوگان نظیر، کنترل خوردوها، تعمیرات، مدیریت سوخت و…ارائه می‌دهد.
 • اورنگ: نرم‌افزاری جامع در زمینه کنترل ناوگان که شرکت‌هایی نظیرر پگاه، صنایع مس و آپادا از این راهکار استفاده می‌کنند.
 • همکاران سیستم: نرم‌افزار مدیریت تردد راهکاران دارای دو بخش کنترل تردد و محاسبات کارد است که به واحد اداری و حراست سازمان‌ها کمک می‌کند تا قوانین رفت و آمد را به خوبی کنترل کنند.

 

مدیریت مستندات (DMS):

ذخیره سازی، طبقه بندی،آرشیو، گردش کار و جست و جو در میان تمامی‌اسناد و مدارک سازمانی توسط این نرم‌افزار امکان پذیر است.شرکت‌های زیر ابزار‌های قدرتمندی در این زمینه ارائه داده اند:

 • تاران: به کمک اتصال به سایر سیستم‌ها و فعالیت یکپارچه، تمامی‌اطلاعات، اسناد و مدارک سازمان خود را به کمک این نرم‌افزار مدیریت و سطوح دسترسی به این اسناد را برای هر شخص تعریف کنید.
 • سامیکس:سیستم مدیریت مستندات سامیکس برا پایه sharepoint است و ویژگی‌هایی دارد که به کمک آن‌ها می‌تواند همه جنبه‌های مدیریت اسناد را پوشش دهد.
 • فراگستر: یکی از زیرسیستم‌های نرم‌افزار اتوماسیون کسب و کار فراگستر، نرم‌افزار مدیریت مستندات است.امکانات این سیستم به منظور مدیریت و نگهداری مستندات سازمانی، نقشه‌های فنی و فرم‌های سازمانی طراحی شده اند.
 • پرنیان پردازش پارس: این نرم‌افزار نیز برپایه مایکروسافت sharepoint طراحی شده و قابلیت‌های مختلفی برای ذخیره سازی اسناد و ایجاد گردش کار در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

تیکتنیگ و پشتیبانی:

مدیریت حجم انبوه درخواست‌های مشتریان به کمک این راهکار به سادگی قابل دستیابی است.این سیستم بستری فراهم می‌کند تا مشتریان و کارشناسان پشتیبانی به خوبی بایکدیگر تعامل کنند و درخواست‌ها دسته شوند و به واحد‌های مربوطه انتقال پیدا کنند.

برخی از شرکت‌هایی که نرم‌افزار تیکتینگ ارائه می‌کنند:

 • تاران: نرم‌افزار تاران با قابلیت شخصی سازی بالا و سیستمی‌قدرتمند، با سیستم‌های واحدهای مختلف سازمان در ارتباط است و به خوبی درخواست مشتریان را کنترل می‌کند.همچنین کلیه خدمات فناوری اطلاعات مورد نیاز واحد‌ها در این سیستم قابل تعریف است.
 • داناپرداز: شرکت دانا پرداز نرم‌افزار کاربردی پشتیبانی مشتریان خود را تحت عنوان دانا دسک ارائه کرده است.این راهکار کلیه کانال‌های ارتباطی با مشتریان را یکپارچه کرده و به خوبی نیاز آن‌ها را با تعامل سازنده با واحد پشتیبانی برطرف می‌کند.
 • هلپیکال: این ابزار مفید نیاز سازمان‌ها و کسب و کار‌ها از تیم‌های کوچک تا شرکت‌های بزرگ را برطرف می‌کند.پشتیبانی آنلاین، صدای مشتری، مشاوره اینترنتی، مدیریت گردش کار و… از امکانات این سیستم است.

 

نتیجه گیری در مورد بهترین نرم‌افزارهای سیستم‌های عمومی‌ایران:

همانطور که مشاهده کردید، شرکت‌های اندکی در ایران هستند که همه‌ی نرم‌افزار‌های موجود در سیستم‌های عمومی‌را ارائه کنند.این سیستم‌ها موارد دیگری نظیر مدیریت جلسات، پنجره واحد خدمات و… را نیز در بر می‌گیرند.شرکت تاران با نیازسنجی صحیح از فرآیندهای سازمانی مختلف، کلیه راهکار‌های موجود در سیستم‌های عمومی‌از جمله نقلیه سازمانی،  مدیریت مستندات، پنجره واحد خدمات، تکتینگ و IT و… را به صورت یکپارچه و در قالب یک نرم‌افزار واحد ارائه می‌دهد.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 8 =